Wycieczka do Rewala

Data: 30 Lipiec, 2015
Wycieszka do Rewala

11 lipca z samego rana wyruszyliśmy na zakładową wycieczkę do Rewala. Nasze letnie wyprawy to już swego rodzaju tradycja. Tym razem udało nam się zachęcić do wyjazdu aż 102 osoby. Warto podkreślić, że różnorodność wiekowa wśród uczestników była imponująca. Najstarszym uczestnikiem był pan Andrzej Łowiński (wiek zachowamy dla siebie ), a najmłodszym Alan Białuski (1,5 roku).
Po sprawdzeniu obecności i krótkim instruktażu, wyruszyliśmy w drogę. Na miejsce przybyliśmy pełni energii, gotowi do korzystania z morskich atrakcji. Oczywiście każdy miał czas dla siebie i robił to, na co najbardziej miał ochotę. Największą popularnością cieszyły się dwa zajęcia- opalanie i kąpanie w morzu. Mieliśmy dużo szczęścia, bo dopisała nam pogoda i mimo, że woda w Bałtyku nie była zbyt ciepła, nikogo to nie odstraszyło. Część uczestników postawiła na bardziej aktywne spędzenie czasu i zwiedzała okolice.
Jako, że wszystko co dobre kiedyś się kończy, nasz czas pobytu w Rewalu minął bardzo szybko.
Dziękujemy firmie przewozowej pani Lucyny Milka, z której usług skorzystaliśmy. Dziękujemy kierowcom- panu Zdzisławowi Orzwał i panu Danielowi Milka.
Szczególne podziękowania kierujemy natomiast do Zarządu firmy Gelg za sfinansowanie wyjazdu.
Wycieczkę „Rewal 2015” uważamy za udaną i już myślimy o tym, gdzie by pojechać za rok…

Organizator Mieczysław Białuski