DLACZEGO GELG

DLACZEGO GELG?

  • Długoletnie doświadczenie w branży - działamy na rynku od 1989 roku i dzięki naszym wymagającym klientom zdobyliśmy doświadczenie, którym chętnie dzielimy się w trakcie współpracy. Najważniejszymi zasadami we współpracy z klientami jest odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Kompleksowa obsługa –  klienci otrzymują od nas kompleksową obsługę, począwszy  od projektowania poprzez procesy produkcyjne takie jak tłoczenie, gięcie, cięcie laserem, spawanie, malowanie proszkowe, montaż aż po transport wyrobu gotowego do wskazanego magazynu. Podstawowym profilem  działalności Spółki jest tłoczenie blach, pozostałe procesy produkcyjne są systematycznie udoskonalane wraz z wprowadzanymi na potrzeny klientów technologiami.
  • Wysoka jakość potwierdzona niezależnymi certyfikatami  - w budowaniu pozycji uznanego producenta zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym pomaga wdrożona polityka zintegrowanego systemu zarządzania zgodna z normą  ISO 9001 : 2015. Posiadamy szereg certyfikatów niezależnych instytucji zewnętrznych poświadczających wysoką jakość naszych wyrobów jak np. Type Approval Mark TȔV Rheinland dla kanistrów.
  • Troska o środowisko naturalne – przestrzegamy przepisów w zakresie ochrony środowiska naturalnego, zgodnie z normą środowiskową ISO 14001:2015 i konsekwentnie realizujemy politykę środowiskową. Wiąże się z tym zrównoważone zarządzanie surowcami, segregacja odpadów, edukacja ekologiczna pracowników i klientów, a także wdrażanie ekologicznych procesów technologicznych. Jednym z przykładów ekologicznego podejścia jest stosowanie tekstyliów  wielokrotnego użytku ( tzw. czyściwa używane w procesie produkcji).
  • Troska o właściwe warunki pracy - przestrzegamy przepisów i zasad dotyczących bezpiecznego i higienicznego wykonywania pracy, a także kształtowania właściwych warunków pracy. BHP stało się u nas przedmiotem zarządzania podobnie jak zarządzanie jakością czy zarządzanie środowiskowe. Dbałość o zasady BHP została poparta uzyskaniem normy PN-N -18001:2004 – System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.
  • Firma rodzinna odpowiedzialna społecznie - Jesteśmy firmą  rodzinną. Grzegorz Grupiński wraz z żoną Lidią w 1989 roku, chwycili w swoje ręce rzeczywistość i nie czekając na mannę z nieba pracują wraz z całą załogą GELG na rozwój firmy. Jesteśmy członkiem założycielem pierwszego stowarzyszenia, które działa na rzecz firm rodzinnych w Polsce www.firmyrodzinne.pl, Jesteśmy fundatorem Fundacji Firm Rodzinnych w Poznaniu www.firmyrodzinne.org. Przez  Fundację jesteśmy częścią stowarzyszenia Family Business Network - największej międzynarodowej społeczności firm rodzinnych która się od siebie uczy prowadzenia biznesu i inwestycji w przyszłość.